Mieszkanie Pileckiego 1p.
Szczecinek Pokaż na mapie ›
Dodane: Poniedziałek, 18 Maj, 2026 09:32
389 000 zł
7204 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:54 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Kamienica
- Tech. budowy:Cegła
- Piętro :1 piętro
- Liczba pięter:3 piętra
- Rynek:Wtórny
- Stan:Do zamieszkania
- Forma kuchni:Aneks
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Inf. dodatkowe:Piwnica, Miejsce parkingowe
- Cena: 389 000 zł / 7204 zł/m2
- Ulica: Pileckiego 5
Opis oferty
(Aktualnie częściowo umeblowane)Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie przy ul. Pileckiego 5.
2 pokoje plus salon z kuchnią 62 m, w tym powierzchnia użytkowa 54 m.
Dodatkowo hol i piwnica 7 m.
Dystans pieszo do jeziora 200m, 400m do centrum.
Mieszkanie było dopiero co odświeżone jest czyste i pachnące z wyposażeniem do zamieszkania, tak jak widać na zdjęciach.
W pokoju mniejszym jest łóżko, a w drugim dwuosobowe. W salonie rozkładany narożnik.
czynsz do ZGM około 450zł. Plus opłaty - prąd, woda, gaz.
Mieszkanie dostępne jest od ręki.
Mieszkanie urokliwe, zadbane położone na 1 piętrze w odnowionej Kamienicy, wysokiej zabudowie.
Na piętrze, obok tylko jeno mieszkanie. Na klatce schodowej jedynie 5 mieszkań – czysto, cicho, sąsiedztwo bardzo dobre.
Kuchnia jest w pełni wyposażona w niezbędne sprzęty AGD, w tym zmywarkę, lodówkę Samsung oraz kuchenkę.
Mieszkanie posiada okna PCV, co zapewnia dobrą izolację termiczną i akustyczną.
Ogrzewanie gazowe, możliwość podłączenia do sieci MEC.
Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z otwartą przestrzenią, gdzie przedpokój łączy się z kuchnią, tworząc harmonijną całość.
Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Wszystkie pokoje bardzo przestronne, kuchnia wygodna i utrzymana w dobrym stanie zabudowa. Meble kuchenne, wykonane na wymiar w kolorze białym zaprojektowane tak, żeby wykorzystać przestrzeń i zapewnić sporo miejsca do przechowywania.
Przed budynkiem publicznie dostępne miejsca parkingowe. W budynku wykonano nową elewację.